//*
Skirk du procentus SK Achespo

Liepos 31-rugpjūčio 1 dienomis sporto klubo „Achespo“ krepšinio senjorai – mėgėjai antrą kartą dalyvavo tarptautiniame krepšinio turnyre Latvijos mieste Liepojoje „INTERNATIONAL MASTERS BASKETBALL TOURNAMENT 2020“.

 

Susirinko krepšininkai ir krepšininkės iš Latvijos, Lietuvos, Vokietijos ir Lenkijos –  iš viso 26 komandos, kurios varžėsi 2 amžiaus grupėse.

SK „Achespo“  krepšininkai pateko į 40+ grupę, kur pogrupyje  pirmajame susitikime lengvai įveikė WKS Mosir Basket Sochaczew iš Lenkijos.

Toliau teko susitikti su šeimininkų komanda Kraukļi 40+ Iš Liepojos. Varžovas po labai gražios kovos buvo įveiktas rezultatu: 49:30

Šeštadieni, paskutiniame susitikime grupės susitikime laukė labai stiprus varžovas Vilniaus ,,Vilkas“ . Po įnirtingos kovos Jonaviškiai įveikė varžovus rezultatu 25:23. Tai reiškė, kad klubo krepšininkai užėmė pirmąją vietą grupėje bei kelialapį  į varžybų finalą.

Finale laukė ,,Energetikų“ komanda kuria sudarė Kauno klubų rinktinė. Po dramatiškai sužaistų paskutinių minučių, Jonaviečiams teko pralaimėti šią kovą rezultatu 23:25.

Visos rungtynės buvo žaidžiamos 4 kėlinukus po 8 min.

Klubas „Achespo” dėkoja visiems rėmėjams prisidėjusiems prie šios išvykos.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Prašome parašyti komentarą!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.