//*
Skirk du procentus SK Achespo

Sparčiai pasaulyje populiarėjantis smiginio sporto žaidimas- pasiekė ir koncerno ,,Achemos grupės“ moteris.

Į pirmą kartą sporto klubo  Achespo  organizuojamą turnyrą  moterims, susirinko 8 šio žaidimo mėgėjos.

Tai labai azartiškas žaidimas, kuriame reikia ne tik taikliai mėtyti, bet ir nemažai skaičiuoti, rinktis mėtymo strategiją.  Smiginio populiarumą lemia ir tai, kad jį gali žaisti bet kokio amžiaus žmogus.

Varžybos vyko pagal oficialias taisykles, kurios dažniausiai naudojamos tarp smiginio mėgėjų. Achemietės žaidė žaidimą 301, kuomet iš 10-ties metimų dalyvės turi surinkti 301 tašką (jei šie taškai nebuvo surinkti, laimi žaidėja, kuri buvo arčiausiai 301t.)

Finale dėl sporto klubo ,,Achespo“ nugalėtojos taurės rungėsi keturios geriausios smiginio žaidėjos,  kurios savo grupėse užėmė 1-2 vietas. Po pusfinalių paaiškėjo finalininkės. Dėl III v. susikovė Laura Gužienė  ir Sigita Zigmantienė, o didžiajame finale – Birutė Daškevičienė ir Jurgita Žemantauskienė. Tiek finalas, tiek dvikova dėl III vietos baigėsi vienodu rezultatu 2:0. Trečiąją vietą iškovojo Laura, antrąją Jurgita, o čempionės taurę iškovojo Birutė.

Varžybų dalyvėms, kurioms nepavyko prasibrauti į finalinį ketvertą, rungtyniavo dėl ,,Paguodos“ taurės. Čia pajėgiausia tapo Justina Stankevičienė.

Po varžybų vyr. teisėjas Vilius Stankevičius turnyro nugalėtojas ir prizininkes apdovanojo taurėmis ir klubo atminimo ženkliukais.

PALIKTI KOMENTARĄ

Prašome parašyti komentarą!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.