//*
Skirk du procentus SK Achespo

2023-07-01 Baigėsi Jono Sirvydžio teniso turnyras kurio prizinis fondas 600 eurų.

Nugalėtojas: Sigitas Liutkus, II v. Andrius Kupčiūnas, III v. Valdas Lukšas.

Paguodos taurė- Liudas Medekša.

Stipriausia tarp moterų: Danguolė Jakimavičiūtė.

Šeštadieni J. Ralio gimnazijos teniso korte baigėsi teniso turnyras Jonavos garbės piliečio Jono Sirvydžio taurei laimėti.

Šį turnyrą aštuntus metus iš eilės organizavo sporto klubas „Achespo”

Šiose varžybose dalyvavo 8 šios sporto šakos entuziastai: Danguolė Jakimavičiūtė, Valdas Lukšas, Sigitas Liutkus, Dainius Šlepetis, Liudas Mediekša, Tomas Noreika, Andrius Kupčiūnas ir svečias iš Vilniaus Tadas Jucys.

Po penkių metų pertraukos šias taurės varžybas laimėjo Sigitas Liutkus.

Finale rezultatu 2:0 (6/0, 6/1) Sigitas įveikė Andrių Kupčiūną ir laimėjo pagrindinę taurę.

Trečioji vieta atiteko praėjusių metų šio turnyro nugalėtojui Valdui Lukšui, kuris mažajame finale palaužė Tomą Noreiką 2:0 (6/2, 6/3).

Paguodos prizą ir V vietą laimėjo Liudas Mediekša, po įtemptos kovos įveikė Dainių Šlepetį rezultatu 2:0 (7/5,6/3) .

Negalėjus dalyvauti pagrindiniam turnyro rėmėjui Jonui Sirvydžiui, nugalėtojus apdovanojo klubo pirmininkas Alvydas Strazdas.

18:00 S. Liutkus – D. Šlepetis. Rezultatas: 6:0, 6:3

Varžybos vyksta J. Ralio gimnazijos teniso korte adresu: Žeimių g. 20, Jonava.

Varžybų sistema bus paskelbta po dalyvių registracijos.

Iki finalų bus žaidžiama iki 2 laimėtų setų, esant rezultatui 1:1 žaidžiamas tai-brekas iki 10-ties taškų. Bus žaidžiama ir dėl ” Paguodos taurės ”

Turnyro uždarymas numatomas liepos 1 dienomis.

Turnyre gali dalyvauti koncerno ,,Achemos grupė” darbuotojai ir vardinius kvietimus gavę dalyviai.

Registracija: el. p. achespo@gmail.com

Dėl visų šio turnyro neįvardintų atvejų kreiptis į turnyro organizatorius SK Achespo – Alvydą 8 686 01652