//*
Skirk du procentus SK Achespo

Šių metų birželio 13 d. baigėsi Lietuvos Stalo Teniso Lygos ( LSTL ) finalinės varžybos. Visas  2018/2019 m. sezonas buvo itin įtemptas, šio sezono metu buvo net 12 kovų pasibaigusių lygiosiomis (6:6).

A divizione į  ”TOP – 6″  varžybas be konkurencijos pateko Dantistų ir Achemos komandos.

Pusfinalio kova Achemos komandai buvo ,,lengva“ nugalėta Rokų komandą 11:1.

Kitas pusfinalis buvo pilnas azarto ir pergalės šūksnių. Pirma kova vyko tarp Dantistų ir Lanedos komandų, kur ir vėl rezultatas buvo lygus 6:6, suskaičiavus setus taip pat buvo lygu(22:22), tad norint išaiškint nugalėtojų komandą teko žaisti dvejetų žaidimą, kur rezultatu 3:1 pergalę išplėšė Dantistų komanda.

Didžiajame finale kaip ir tikėtasi užvirė įnirtingas mūšis. Prasidėjęs Achemos ir Dantistų mačas prikaustė visų sirgalių dėmesį.

Prasidėjus mūšiui dėl pirmosios vietos komandos žaidė taškas į tašką, po pirmų vienetų susitikimų rezultatas buvo lygus 2:2. Nieko neišsprendė ir dvejetų kovos, kur žaidėjų poros pasidalino po pergalę, prasidėjus lemiamoms kovoms tapo svarbus kiekvienas laimėtas setas, kaip ir buvo galima tikėtis rezultatas vėl tapo lygus ir teko skaičiuoti laimėtus setus, susumavus rezultatus 2 setų persvara, pirmą kartą aukso medaliais pasipuošė jonaviečių Achemos komanda.

Kovos dėl bronzos medalių taip pat buvo atkaklios.  Po pirmo rato ir dvejetų kovų rezultatas buvo 4:4, tačiau antrame rate Lanedos komanda parodė savo pranašumą ir rezultatu 8:4 įveikė Rokų komandą.

Sveikiname Achemos komanda, pirmą kartą tapus nugalėtojais !

A divizionas:

I vieta – Achema

II vieta – Dantistai

III vieta – Laneda

IV vieta – Rokai

PALIKTI KOMENTARĄ

Prašome parašyti komentarą!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.