//*
Skirk du procentus SK Achespo

   2016 m. birželio 17 d. Jonavos KKSC futbolo stadione ,,už neries”  finišavo pirmąsis futbolo turnyras ,,Gaschemos”taurei laimėti, kur dalyvavo 9 Achemos grupės komandos. Šių varžybų rezultatai buvo įtraukti į Jonavos chemikų sporto žaidynių programą.

 Pirmieji į aikštelę išbėgo kovoti dėl ,,Paguodos taurės” (komandos grupėse užėmę 3-čiasias vietas) Azoto rūgšties ir Amoniakinio vandens cechų penketukai.

,,Rūgštiečiai” rungtynes laimėjo 5:1 ir buvo apdovanoti šią taurę.

Po to įvyko du pusfinaliai. Kovingiausios varžybos vyko tarp Achemos profesinių sąjungų ir AB ,,Achema” fil.Gaschema. Rezultatas: 2:3 ,,Gaschemos” naudai.

Antrąsis pusfinalis vyko tarp ,,broliškų” komandų  Transachema1 ir LOKO/Transachema2. Tai buvo sunkiausios varžybos  būsimiems čempionams, kurie ,,slidžiu” rezultatu 4:2 pateko į varžybų finalą.

Kovoje dėl III vietos APS susitikiko su LOKO/Transachema. Pirmieji pelnė įvartį APS, bet rungtynių pabaigoje LOKO/Transachema2, išsaugojo daugiau jėgų ir šias rungtynes laimėjo rezultatu 4:2.

Didysis finalas dėl ,,Gaschemos” pagrindinės taurės vyko į ,,vienus” vartus. Rezultatas ,,pasako viską” 6:0 Transachemos1 komandos naudai.

Po varžybų vyko  turnyro dalyvių apdovanojimai. SK ,,Achespo” ir turnyro gener. rėmėjas AB ,,Achema” fil. ,,Gaschema” isteigė taures, medalius ir dovanas. Komandas apdovanojo SK ,,Achespo” ir AB ,,Achema” fil. ,,Gaschema” vadovai ir atstovai.

Šių varžybų organizatoriai SK,,Achespo” dėkoja gen. varžybų rėmėjui .AB ,,Achema” fil. ,,Gaschema” ir visoms kitoms koncerno ,,Achemos grupės” įmonėms ir organizacijoms, prisidėjusioms prie šios sporto šventės pravedimo.

Klubas asmeniškai dėkoja varžybų vyr. teisėjui UAB,,Budrus Sakalas” darbuotojui Algimantui Sakavičiui ir fotografui UAB ,,Transachema” atstovui Arvidui Šimuliui už labai gerai atliktus kokybiškus darbus. 🙂

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Prašome parašyti komentarą!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.