//*
Skirk du procentus SK Achespo

Šeštadienį Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos teniso korte baigėsi Jonavos r. garbės piliečio Jono Sirvydžio taurės vyrų teniso turnyras, kurio vienetų varžybose nenugalimas buvo Arūnas Narbutas.

Achemietis turnyro finale per 1 valandą 38 minutes 6:2, 4:6, 10:6 pranoko praėjusio šio turnyro nugalėtoją, kolegą ,,Achemietį”  Valdą Lukšą.

Trečioji vieta atiteko Andriui Kupčiūnui, kuris atsirevanšavo po pernai pralaimėtos kovos šiame turnyre dėl III vietos savo priešininkui Sigitui Liudkui.  Rezultatas: 6:2., 7:5.  Mažąją taurę laimėjo Nikolajus Vansevičius.

Į turnyro finalą atvykęs pagrindinis šio turnyro rėmėjas Jonas Sirvydis visiems dalyviams palinkėjo sėkmės.

Pasibaigus varžyboms savo pastebėjimus išsakė šio turnyro prizininkas Andrius Kupčiūnas, kuris sakė, kad jo pagrindinis tikslas buvo atsirevanšuoti už pralaimėjimą patirtą prieš metus šiame turnyre prieš Sigitą dėl III v.

Svajonė išsipildė. Andrius pažymėjo, kad ši taurė jo kolekcijoje yra pati įspūdingiausia savo dydžių ir tūrių per visą jo sportinę karjerą, kur be teniso sportinius laurus skynė stalo teniso, šachmatų, smiginio ir kituose turnyruose.

Valdo Lukšo komentaras:

Labai džiugu kad mūsų krašte yra toks gerbiamas žmogaus kuris rėmė jau tapusi tradicinį turnyrą. Ačiū organizatoriams kurie įdeda taipogi nemažai pastangų jau viskas vyktų sklandžiai. Savo pasirodymu esu nepatenkintas nepavyko apginti praeitu metų laimėto titulo. Gal varžovas buvo stipresnis nemanau galiu pasakyt kad ne varžovas laimėjo o aš greičiau pralaimėjau. Lauksiu kitų metų šito turnyro kad galėčiau susigrąžinti nugalėtojo taurė

Buvo pakalbintas ir šio turnyro nugalėtojas Arūnas, jo komentaras:

Dekui teniso turnyro organizatoriams sporto klubui ,,Achespo” ir pagrindiniam turnyro rėmėjui Jonui Sirvydžiui.  Kiekvienais metais šis turnyras pasipildo naujais stipriais žaidėjais.

Visi žaidėjai nori ir nusipelno būti nugalėtoju. Tačiau tampa juo tik vienas, tiesiog šiandien man labiau pasisekė. Pasisekimo priežastis: poilsis, gera mityba ir miegas. Linkiu visiems neužmiršti pailsėti ir pažaistį tenisą.

Turnyre dalyvavo 8 dalyviai, kurio prizinis fondas 600 eurų.

PALIKTI KOMENTARĄ

Prašome parašyti komentarą!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.