//*
Skirk du procentus SK Achespo

Antradienį (06.06) Jonavoje, J. Sirvydžio teniso aikštyne, pasibaigusio 2-ojo Jono Sirvydžio taurės vyrų teniso turnyro vienetų varžybas antrus metus iš eilės laimėjo Arūnas Narbutas.

Finale po įtemptos kovos 6:3, 7:5 įveikė į šių varžybų  finalą be kovos patekusi Vilių Stankevičių (pusfinalis tarp V. Stankevičiaus  Ir G. Medvedevo nebuvo žaidžiamas pastarajam patyrus traumą)

Mačas, kuriam teisėjavo Andrius Kūpčiūnas, truko 1 val. 15 min.

Trečioji vieta be kovos atiteko Gintarui Armonačiui.

Turnyro  apdovanojimo ceremonijoje, varžybų vyr. teisėjas pasidžiaugė, kad šiame turnyre dalyvavo 10 ,,Achemiečių” teniso mylėtojų, o  J. Sirvydis užsiminė, kad ateityje į šį turnyrą reiktu pasikviesti ne tik chemikus, bet ir visus Jonaviečius.

Nugalėtojui taurę įteikė šio turnyro pagrindinis rėmėjas, būves ilgametis AB,,Achema” generalinis direktorius Jonas Sirvydis. A. Narbutui taip pat už laimėtą turnyrą atiteko 300 eurų čekis.

„Dėl savo buvusios kojos traumos į turnyrą užsirašiau paskutinę registracijos dieną, paragintas Alvydo. Kiekvieno susitikimo metu nebuvau užtikrintas, kad buvusi trauma neturės įtakos rezultatams. Pasiekus finalą jaučiausi pakankamai gerai ir jaučiau kad galiu pasiekti ir daugiau. Ir dėkoju visiems kurie mane palaikė ir kurie sirgo už mano varžovus. Nes mane tai dar labiau sustiprino. Ir mano pasiekimai šiame turnyre viršijo mano lūkesčius”. Tokį komentarą po varžybų paliko turnyro čempionas.

Taip pat taurėmis ir piniginiais čekiais buvo apdovanoti V. Stankevičius (150 Eur) ir G. Armonaitis (100 Eur).

Šį turnyrą organizavo sporto klubas ,,Achespo”  kurio prizinį fondą sudarė apie 600 Eurų. Varžybų rezultatai pateks į Jonavos chemikų sporto žaidynių suvestinę.

PALIKTI KOMENTARĄ

Prašome parašyti komentarą!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.