//*
Skirk du procentus SK Achespo

2020 m vasario 25 d. AB ,,Achemos“ generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas,  AB ,,Achema“ konferencijų salėje, prieš prasidedant ,,didžiajam gamybos“ pasitarimui apdovanojo 2019 m. Jonavos chemikų sporto žaidynių nugalėtojus ir prizininkus, kuriuos atsiėmė komandų arba įmonių vadovai ir žaidynių laurėtai.

 

Šiuose žaidynėse dalyvavo 22 komandos, jos varžėsi: stalo teniso: dvejetų ir vienetų, tinklinio: pliažo ir salės, krepšinio: tarp veteranų ir ne veteranų, smiginio/dats: tarp moterų ir tarp vyrų, lauko teniso, stalo žaidime ,,nardai“ ir ,,rusiško“ biliardo sporto varžybose. Šiuose žaidynėse dalyvavo apie 300 Achemos grupės darbuotojų.

Į šias varžybas pirmą kartą buvo pakviesta ir Vilniaus Koncerno komanda, kuri maloniai priėmė kvietimą bei dalyvavo lauko teniso, krepšinio  ir veteranų krepšinio varžybose. Įdomų pažymėti, kad koncerno komandos dalyvaudamas krepšinio turnyre tarp veteranų 3×3 atnešė nugalėtojų laurus.

Geriausias žaidynių sportininkas buvo pripažintas AB „Achema“ Amoniako c. Nr.2 darbuotojas Irmantas Mumgaudis.

Žaidynių nugalėtoja tapo AB Achema „Administracijos“ komanda (54 tašai). Nominacija atsiėmė  AB ,,Achema“ administracijos komandos vadovas AB ,,Achema“ gamybos direktorius Vilius Stankevičius.

II vieta užėmė UAB „ Budrus sakalas“ komanda (49 taškai). Apdovanotas Jonavos regiono direktorius Vytautas Narkauskas.

Trečios vietos prizas atiteko AB „ Achema“ Amoniako cecho nr 2. kolektyvui (48 taškai), prizą atsiėmė AB ,,Achema“ Amoniakų cechų viršininkas Marius Šipaila.

Sporto žaidynes organizavo sporto klubas „Achespo“

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Prašome parašyti komentarą!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.