//*
Skirk du procentus SK Achespo

Tai buvo trečiasis turnyras, kur šių varžybų taurę ir prizinį fondą įsteigė buvęs ilgametis AB ,,Achema“ generalinis direktorius Jonas Sirvydis. 

Šiame turnyre registravosi 9 sportininkai-achemiečiai.

Nedėkingas laikas vasarą organizuoti turnyrus, nes dauguma darbuotojų atostogauja. Taip atsitiko ir J. Ralio gimnazijos teniso aikštyne vykusiame lauko teniso turnyre, kuriame panoro dalyvauti 9 šios sporto šakos entuziastai, bet aktyviai kovojo septyni. Pabrėžtina, kad šiemet realus pretendentas laimėti buvo 2016-2017 metų tokio turnyro nugalėtojas Arūnas Narbutas, kuris dėl asmeninių priežasčių negalėjo dalyvauti.

Kiekviename mače žaidėjai su varžovais kovojo iki dviejų laimėtų setų, o jei pasidalindavo po pergalę, privalėjo žaisti trečią setą iki dešimties taškų. Po pirmų kovų pralaimėjusiems varžybos nesibaigė, nes dar galėjo pakovoti dėl „Paguodos“ taurės. Čia geriausiai sekėsi jau buvusiam UAB „Gaschema“ darbuotojui Sauliui Markevičiui, kuris įveikė savo kolegą Saulių Sabaitį.

Labai skirtingai klostėsi du pusfinaliniai susitikimai. Jau nemažą teniso patirtį sukaupęs Karbamido cecho darbuotojas Sigitas Liutkus sutiko pasipriešinimą taip pat iš ne vieną sporto šaką kultivuojančio amoniako vandens cecho darbuotojo Gintaro Armonaičio, bet abiejuose setuose pajėgesnis buvo pirmasis (6/2, 6/3). Kitame pusfinalyje prireikė visų trijų setų ir sėkmės. UAB „Transachema“ darbuotojas Arūnas Antanavičius, kuris didesnį dėmesį skiria futbolui, pradžioje 5/7 atsiliko nuo „Adminstracijos“ darbuotojo Viliaus Stankevičiaus. Tačiau A. Antanavičius sukaupęs visas jėgas 6/4 laimėjo antrąją susitikimo dalį ir lemiamame sete 10:8 palaužė savo varžovą bei pateko į finalą.

Kovos dėl prizinių vietų vyko sekmadienį. Nei dvikova dėl trečiosios vietos, nei finalas nebuvo tokie atkaklūs. Trečią vietą laimėjo G. Armonaitis, 6/2, 6/3 įveikdamas V. Stankevičių. Finalo pradžia rodė, kad galima galbūt tikėtis ir permainingos kovos, bet tai buvo tik pradžia. Esant taikiam rezultatui (1:1), S. Liutkus ėmė laimėti vieną setą po kito ir taip užtikrintai sužaidęs abi setus (6/2, 6/1) pasiekė galutinę pergalę.

Po varžybų įvyko apdovanojimų ceremonija, kurios pradžioje su rezultatas supažindino turnyro teisėjas Andrius Kupčiūnas. Prieš teikiant apdovanojimus, visus mylinčius sportą sveikino buvęs AB „Achema“ gen. direktorius, chemijos pramonės veikėjas, Jonavos rajono garbės pilietis Jonas Sirvydis.

„Pasveikindamas nugalėtojus norėčiau visiems palinkėsi: judėkit, sportuokit, žaiskit tenisą, – kalbėjo turnyro apdovanojimų steigėjas. – Tenisas ir galvą išvalo, ir traumų ne tiek daug būna“.

Anot  J. Sirvydžio, kadangi pats negali žaisti ir kai žaidė, pačiam buvo malonu, tai dabar nori apskritai, kad Jonavoje tenisas „neužgęstų“. Tai yra nuostabi, gera sporto šaka, ypač laisvalaikiui. O dėl turnyro prizinio fondo, tai pačiam norėjosi, kad būtų šioks toks paskatinimas ir sporto mėgėjai labiau stengtųsi, būtų tikslas ir motyvacija. Be to, J. Sirvydis džiaugiasi dėl tokios sporto klubo „Achespo“ veiklos, kad kažkas vyksta ir dėkoja, jog žmonės patys nesnaudžia užsiimdami įvairia sportine veikla.

PALIKTI KOMENTARĄ

Prašome parašyti komentarą!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.