//*
Skirk du procentus SK Achespo

2019 metų lapkričio 12- gruodžio 27 dienomis AB Achema gelbėtojų biliardo klube įvyko Kalėdinis šių metų turnyras „BUDRUS SAKALAS TAURĖ 2019“.

Rusiško biliardo turnyre dalyvavo 14 dalyvių. Varžybos vyko minusine sistema. Įveikę visus varžovus, keturi stipriausi dalyviai pateko į finalinį ketvertą.

Pusfinaliuose susitiko Ramūnas Belickas ir Egidijus Bapkauskas –rezultatas 2:3,o  kitame pusfinalyje žaidė Nikolajus Solovjovas ir Alvydas Černiauskas čia stipresnis buvo Alvydas 3:2. Dėl III vietos kovojo Nikolajus ir Ramūnas, rungtynes o kartu ir III vietą laimėjo N. Solovjovas rezultatu: 3:2.

Finale susitiko Egidijus Bapkauskas  ir pirmą kartą į finalą atvykęs Alvydas Černiauskas. Pradžia geriau pradėjo Alvydas 1:0, kitoje partijoje Egidijus ,,atsitiesė“ 1:1, bei įsiveržė į priekį 2:1,. Po pralaimėtų dviejų setu iš eilės Alvydas nesutriko ir rezultatą išlygino. Lemiama partija priklausė E. Bapkauskui, kuris laimėjo lemiamą setą. Finalinė kova baigėsi rezultatu 3:2.  A. Černiauskas užėmė II vietą.

Į turnyro uždarymą atvyko UAB ,,Budrus sakalas“ Jonavos reg. direktoriaus Vytautas Narkauskas kuris ir apdovanojo nugalėtojus ir prizininkus.

PALIKTI KOMENTARĄ

Prašome parašyti komentarą!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.