//*
Skirk du procentus SK Achespo

AB ,,Achema“ gelbėtojų sporto salėje vykusio krepšinio taurės finalo ketverto turnyro nugalėtoja tapo AB ,,Achema“ ,,Karbamido“ komanda.

Karbamido komanda trečiadieni (02-12d.) finale 57:45 (17:12, 15:4, 5:13, 20:11) įveikė  praėjusiųjų metų šio turnyro nugalėtoja UAB „Transachema“ komanda. O mažajame finale dėl trečiosios vietos susirungė SK „Achespo“ ir AB  „Achema“ administracijos krepšininkai. Geriau sužaidę antrąją rungtynių pusę, stipresni buvo sporto klubo krepšininkai 50:46 (9:15, 10:13, 16:12, 13:6).

Tą vakarą vyko krepšinio snaiperių konkursai, skelbiame nugalėtojus: baudos metimų konkurso nugalėtojas Marius Bareikis, tritaškių konkurso ,,karalius“ tapo Šarūnas Sabatauskas, o metimą iš vidurio aikštės laimėjo Marius Šulga.

Dėl didelio užimtumo į apdovanojimų ceremonija negalėjo atvykti AB ,,Achema“ generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas. Medalius, dovanas ir taures įteikė AB „Achema“ personalo ir bendrųjų reikalų direktorė Inga Jakučinskienė

,,Karbamidas“ šią taurę iškovojo pirmąjį kartą. 2017-2018 metais trofėjų laimėjo ,,Administracija“ 2018-2019 m.  taurę laimėjo ,,Transachema“

Šiame turnyre dalyvavo 9 Koncerno ,,Achemos grupės“ komandos. Malonų pažymėti, kad geografija plečiasi, pirmą kartą į turnyrą atvyko svečiai iš Vilniaus ,,Koncerno“ krepšinio komanda. Dėl nestandartinės sporto salės išmatavimų, varžybos vyko 4×4 į du krepšius.

Visos finalinio ketverto foto čia:

PALIKTI KOMENTARĄ

Prašome parašyti komentarą!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.