//*
Skirk du procentus SK Achespo

2020 sausio 17-19 dienomis sporto klubo „Achespo“ krepšinio senjorai – mėgėjai antrą kartą dalyvavo tautiniame krepšinio turnyre Latvijoje CESIS BASKET CUPB 2020.

Čia susirinko krepšininkai ir krepšininkės iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Airijos, Italijos, Baltarusijos, Vokietijos ir Ukrainos, iš viso 62 komandos kurios varžėsi 3 amžiaus grupėse.

SK Achespo krepšininkai pateko į vyriausiųjų grupę, kur varžėsi su ,,Energetiku“ iš Kauno (rezultatas 32:31), AVRORA –Sankt Peterburgas iš Rusijos  (28:47), Airijos komanda The Celtic Warriors (28:20) ir komanda iš Vokietijos Maxis United Bramfeld  (36:26).

Šioje grupėje pasiekėme 3 pergalės ir  patyrėme vieną pralaimėjimą prieš busimus turnyro nugalėtojus ,,Avrora“ krepšininkus. Paskutines rungtynes teko žaisti prieš kitą ,,Airiška“ komanda Rathmines IE” ,kuri buvo įveikta be didelio vargo rezultatu 26:41.

Visos rungtynės buvo žaidžiamos 2 kėlinukus po 12 min. Pagal nestandartinį varžybų formatą, pasiekę 4 pergales ir patyrę 1 pralaimėjimą, mūsų komandai teko užimti 4 vietą iš 14 komandų šioje amžiaus grupėje. Prieš metus šiame vykusiame turnyre laimėjome antrąją vietą.

l

PALIKTI KOMENTARĄ

Prašome parašyti komentarą!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.