//*
Skirk du procentus SK Achespo

    Keturis kovo mėn. vakarus AB ,,Achema“ gelbėtojų sporto salėje vyko krepšinio varžybos 3×3  tarp Koncerno ,,Achemos grupės“ darbuotojų kuriems virš 40 metų. Registravosi 8 komandos. Buvo žaidžiama dėl ,,mažosios“ ir ,,didžiosios“  šio turnyro taurių.

Kovo 21 d. buvo rungtyniaujama dėl ,,mažosios“ šio turnyro taurės, jas laimėjo jungtinė Soc. partnerių komanda, kuriai atstovavo Juozas Tunaitis, Vilius Stankevičius, Andrius Vestfalis, Gintaras Pilipavičius ir Dainius Šlepetis. II vieta atiteko UAB ,,Transachema“2, III v. užėmė AB ,,Achema“ Am. Vandens cecho kolektyvas.

Didysis finalas vyko kovo 27 d. Čia susitiko UAB ,,Budrus sakalas“ dvi komandos, UAB ,,Transachema“1 ir AB ,,Achema“ administracijos komandos. Visos komandos tarp savęs sužaidė 1 rato sistema, po kurių paaiškėjo stipriausios 2018 m. ekipos.

Varžybos taip susiklostė, kad prizines vietas lėmė tik paskutinieji vakaro susitikimai, kuriuose dėl III v. susitiko Budrus sakalas2 ir Administracija. Čia pajėgesnė buvo pastaroji, laimėjusi šias rungtynes prieš ,,Sakaliukų“ antrąją komanda rezultatu: 13:3.

Kitoje aikštelės pusėje kovėsi Budrus sakalas1 ir Transachema1. Po permainingos ir įtemptos kovos pergalę ir čempionų laurus nuskynė UAB ,,Budrus sakalas“ 1 darbuotojų komanda, kuri laimėjo rungtynes rezultatu: 10:9.

Norisi pažymėti, kad lemiamą persilaužimą šiose rungtynėse atliko A. Matačiūnas, pralaimint rungtynes, jis iš eilės pataikė du tolimus tritaškius metimus.

Čempionams atstovavo UAB ,,Budrus sakalas“ gelbėtojai: Algirdas Matačiūnas, Ramūnas Belickas, Egidijus Bapkauskas ir Alvydas Strazdas.

Pasibaigus varžyboms i SK ,,Achespo“ klubo sekretorius Marius Šulga paskelbė ir apdovanojo nugalėtojus ir prizininkus.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Prašome parašyti komentarą!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.