//*
Skirk du procentus SK Achespo

Š.m. gruodžio 13 d. SK Achespo sporto salėje vyko krepšinio turnyras 3×3 krepšininkams ,,Achemiečiams„, kuriems virš 40 m.

Šį vakarą dalyvavo 4 komandos. Ištraukus burtus paaiškėjo, kad pirmajame pusfinalyje žais ,,Budrus sakalas” ir Achemos profesinės sąjungos.  

Atkakli kova baigėsi lygiu rezultatu 10:10. Po to sekė baudos metimai. Pirmieji metimus metė APS, deja nei vienas baudos metimas nepasiekė tikslo, o kai atėjo eilė mesti ,,Sakaliukams„, vyriausias turnyro žaidėjas Romualdas Bulevičius užtikrintai įmetė baudos metimą, tuo pačiu savo komandą pasiusdamas į varžybų finalą dėl 1 vietos.

Antrasis pusfinalis tarp ,,Transachemos” ir ,,Am.Vandens” komandų, taip pat susiklostė ,,dramatiškai”, tik rungtynių pabaigoje ,,AmVanduo’ išplėšė pergalę vienų taškų 10:9.

Dėl III vietos susitiko Transachema ir APS rezultatas 15:11. Rungtynių rezultatas neatspindi varžybų įtampos. Kova vyko apylygiai, tik likus žaisti apie 2 min. snaiperiškais dvejais tolimais metimais iš toli prabilo Arūnas Antanavičius. Norisi pažymėti, kad paskutinis 15-liktas metimas buvo atliktas gerokai toli nuo tritaškio linijos….

Bronzinei komandai atstovavo: Algis Ramonas, Gintaras Kazakevičius, Arūnas Antanavičius ir Ruslanas Fiodorovas.

Finalas, kaip ir finalas, vos nesibaigė lygiosiomis, viską lėmė du baudos metimai, kuriuos rungtynių pabaigoje metė Alvydas Strazdas, deja tik vienas iš dviejų mestų baudos metimų pasiekė tikslą…… rezultatas 10:9, Amoniakinio cecho komanda triumfuoja… Sveikinimai.

Achemos profesines sąjungas atstovavo: Dainius Šlepetis, Vilius Stankevičius, Gintaras Pilipavičius.

Budrus sakalas: Egidijus Bapkauskas, Romualdas Bulevičius, Juozas Augūnas, Alvydas Strazdas.

Čempionų komanda -Amoniakinio vandens cecho ekipa: Gintaras Armonaitis, Sigitas Liutkus, Ramūnas Jurkevičius.

Baudų metimo konkurse nugalėjo Arūnas Antanavičius. Tritaškių konkurse nepralenkiamas buvo Sigitas Liutkus.

Šio vakaro turnyro uždaryme klubo sekretorius Marius Šulga apdovanojo varžybų prizininkus ir laureatus.

Štai ir pasaka baigta, iki kito karto 🙂

PALIKTI KOMENTARĄ

Prašome parašyti komentarą!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.