//*
Skirk du procentus SK Achespo

   Beveik tris mėnesius 16 Koncerno Achemos grupės įmonių darbuotojų komandos (Jonavos regione dirba apie 3400 įmonių darbuotojų) rungėsi dėl AB „Achema” generalinio direktoriaus krepšinio taurės 3×3

 Šios komandos pradžioje kovojo keturiuose pogrupiuose po 4 komandas. Po dvi geriausias kiekvieno pogrupio komandas pateko į atkrintamąsias varžybas. Sužaidus šias varžybas, paaiškėjo šio vakaro komandos finalistės, kurios kovojo dėl pagrindinės AB ,,Achema” gen. direktoriaus taurės titulų.

  Š.m. gruodžio 12 d. komandoms atvykus į varžybas buvo ištrukti burtai, kur paaiškėjo, kad pirmieji pusfinalyje ,,susikibs” „Administracija 2“ ir ,,Karbamidas” ir  po permainingos kovos 15:9 rungtynes laimėjo „Administracijos2″ trejetukas.

Kitame pusfinalyje  „Sistematika“ tokiu pačiu rezultatu 15:9 pranoko „Achemos profesinės sąjungas

   Atkaklioje kovoje dėl trečiosios vietos Achemos profesinės sąjungos (Dainius Šlepetis, Marius Šulga, Arnas Šiškauskas, Gediminas Rimolaitis ir Vitalijus Vologa (pastarasis buvo pripažintas geriausias komandos žaidėjas) nugalėjo „Karbamidą“ (Gerdas Retys – geriausias komandos žaidėjas, Mindaugas Stanevičius, Marius Kazakevičius) rezultatu 13:12. ,,Karbamidas” galėjo išplėštį pratęsimą pasibaigus rungtynėms, nes pastarieji metė baudos metimą, bet pro šalį.

    Didysis finalas buvo intriguojantis, kuris  baigėsi rezultatu 14:12 ,,Sistematikos” triumfu, prieš ,,Administracija2 komandą. Iki rungtynių pabaigos likus apie  3 minutes salės švieslentė nerodė jokio aiškaus turnyro nugalėtojo, bet tada būsimų čempionų lyderis Artūras Nausėda daugiau kaip 2 m. nuo tritaškio linijos ,,smeigė” iš eilės 2 tolimus metimus…ir ,,Administracijai” tiesiog pritrūko laiko pasivyti varžovus. Antrąją vietą užėmusiai Administracijos2 komandai atstovavo: Tomas Venckus, Šarūnas Purvinis, Šarūnas Dargenis. Nugalėtojų komandos sudėtis: Artūras Nausėda, Vaidas Minkštimas, Rolandas Gelumbauskas ir Saulius Žiūkas.

   Pasibaigus varžyboms,  be anksčiau minėtų lauretų geriausiais savo komandų žaidėjais tapo: ,,Administracija2″ – Šarūnas Dargenis o ,,Sistematikos” – Vaidas Minkštimas.

   Geriausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas Artūras Nausėda.

   Taikliausiu baudų metimo konkurso metiku tapo Artūras Nausėda, o tritaškių konkursą laimėjo – Alvydas Strazdas.

   Po varžybų vyko apdovanojimų ceremonija, kurioje dėl užimtumo negalėjo dalyvauti AB „Achema“ generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas. Jį pavadavo ir apdovanojimus teikė AB ,,Achemos” gamybos direktorius Vilius Stankevičius. 

PALIKTI KOMENTARĄ

Prašome parašyti komentarą!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.