//*
Skirk du procentus SK Achespo

Rugpjūčio 13-14 dienomis sporto klubo „Achespo“ krepšinio senjorai – mėgėjai trečią kartą dalyvavo tarptautiniame krepšinio turnyre Latvijos mieste Liepojoje „INTERNATIONAL MASTERS BASKETBALL TOURNAMENT 2022“.

Susirinko krepšininkai ir krepšininkės iš Latvijos ir Lietuvos, –  iš viso 28 komandos, kurios varžėsi  savo amžiaus grupėse.

SK „Achespo“  krepšininkai pateko į 50+ grupę kur dalyvavo 10 komandų, savo  pogrupyje sužaidė 3 rungtynes kurios laimėtos buvo 1-3 taškais.

Pirmasis susitikimas su šeimininkų komanda Kailie Brieži, Saldus. Varžovas po įtemptos kovos buvo įveiktas rezultatu: 44:41.

Antrąsis susitikimas su lietuviška komanda Karpynė iš Raseinių.  Vėl po dramatiškos rungtynių pabaigos pergalė mūsų klubo 32:30.

Šeštadieni, pasikartojo 2 metų scenarijus, paskutiniame susitikime grupės susitikime laukė vėl tas pats varžovas Vilniaus ,,Vilkas“. Po įnirtingos kovos Jonaviškiai įveikė varžovus rezultatu 33:32. Tai reiškė, kad klubo krepšininkai užėmė pirmąją vietą grupėje bei iškovojo kelialapį  į varžybų finalą.

Finale susitiko grupių nugalėtojai, kurie tarp savęs žaidė po susitikimą. Dėja, jau buvo pritrūkta jėgų ir teko abejas rungtynes pralaimėti. Čempionais tapo komanda iš Latvijos Lapmežciems. Antri liko krepšininkai iš Tauragės. SK Achespo iš Jonavos užėme trečiają vieta.

Visos rungtynės buvo žaidžiamos 4 kėlinukus po 8 min.

PALIKTI KOMENTARĄ

Prašome parašyti komentarą!
Please enter your name here

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.